-26%

Küünelakikleebiste stardikas

31,60

Stikily küünelakikleebiste stardikas on super lahendus nii alustavale kleebiste kasutajale, kui juba staažikale fännile. Suurim eelis Stardika puhul on, et kõik tooted on 25% soodsamad.

Stardikas sisaldab endas kolm komplekti küünelakikleebiseid, ühte pealislakki, küüneviili ja kõik see on pakendatud ilusti Stikily läbipaistvasse kosmeetikakotti. Kotis on tulevikus nii hea kleebiseid hoiustada, sest tänu tugevale läbipaistvale PVC materijalile, leiad sobivad kleebised kiirelt.

Küünelakikleebiste stardikas sisaldab kolm komplekti küünelakikleebiseid. Ise valid milliseid soovid. Iga kleebis on erinevast tootekategooriast, millest meie kliendid enim kleebiseid soetavad. Saad valida kleebise ühevärviliste kleebiste seast, sest klassikaline punane või efektne roosa – ei ole võimalik alt minna. Ühe komplekti saad valida prantsuse maniküüri stiilis. See on ju see, mis tavaliselt koduses maniküüris on nii raske saavutada kuid kleebistega on see imelihtne.  Viimane on glitter, sest nende vastupidavus üllatab sind.

Tootekood: wc_product_14469 Kategooria:
Shopping Cart
Scroll to Top
Küünelakikleebiste stardikas
Hinnanguga 0 / 5

31,60