Paigaldamine

Salongi väärilised küüned, Sinu kodus! Lihtne paigaldada ning kuni 14 päevane püsivus!

Puhasta küüned rasust ja mustusest. On oluline, et küünepind oleks puhas – sedasi kinnitub kleebise all olev liim küünele paremini. Lükka küünenahad õrnalt tagasi, et saaksid kleebised paigutada võimalikult küünejuure lähedale.

Kleebise küünele asetamiseks mõõda esmalt sobiva suurusega küünelakikleebis. Kui kahtled kahe suuruse vahel, vali alati väiksem.  On oluline, et kleebis kinnituks ainult küünele, mitte küünenahkadele.  Soovi korral trimmi kleebist kääridega.

Eemalda kleebiselt kaitsekile

Eemalda kleebis aluselt

Aseta kleebis küünele ning vajuta tugevalt, et katta kogu küünepind.  Surudes  kleepsule kogu küüne ulatuses – veendu, et kleebis on küünele korrektselt kinnitunud. 

Lõika kääridega üleliigne kleebis võimalikult küüne lähedalt. Viili ülejäänud kleebis pikkade, samas suunas tõmmetega. Soovi korral laki küüned läbipaistva pealislakiga, et muuta Heranails küünelakikleebis veelgi vastupidavamaks.

Väldi veega kokkupuudet 2 tunni vältel peale paigaldamist. Kätepesu on OK, nõudepesu võiks oodata 😉

Kleebiste eemaldamiseks

Küünelakikleebise eemaldamine küüne- või toiduõliga 

Pane pisut õli küünejuurele ja lase veidi mõjuda. Hakka siis puidust tikuga kleebist lahti lükkama – õli lahustab liimi ning samal ajal puidust tikuga saada mugavalt kleebise maha.

Veel nippe

  • Võta kleebised maha peale dušši või sauna. Soojus muudab liimi pehmeks ning muudab eemaldamise lihtsamaks.
  • Lase õlil veidi küüsi niisutada ning ära pane kohe uusi kleebiseid peale. Lase küüntel hingata üleöö ja pane hommikul uued kleebised.
  • Enne uute kleebiste paigaldamist kindlasti pese käed, et kogu rasu ja õlijäägid oleks eemaldatud. Sedasi kinnitub kleebis kindlalt küünele!

Eemalda kleebised ilma küünepinda kahjustamata!

Küünelakikleebise eemaldamine küünelakieemaldiga

Niisuta vatipadi küünelakieemaldajaga ning aseta küünele. Lase mõjuda.  Eemalda kleebis nagu tavaline küünelakk.

Pikenda küünelakieemaldaja mõjumise aega vastavalt vajadusele. Et vatipadi paigal püsiks, võid selle kinnitada hõbepaberiga. 

 

NB! Kindlasti ära eemalda küünelakikleebist lihtsalt küünelt maha tõmmates - see võib küüne pinda kahjustada. 

Nipid

Viimati lisatud tooted

Shopping Cart

Hakka püsikliendiks

Lisaks kingime Sulle 10% sooduskupongi esimeseks ostuks!