Stikily---riin-aas

Avastasin enda jaoks küünelakikleebised ja koheselt käis see klikk – “Jah! See on minu teema!” Olen terve elu olnud hädas küünenahkade nokkimisega … jah – see on haigus. Seda probleemi ei ole millegipärast siis, kui küüned on lakitud, geellakiga kaetud või kui omasin geelküüsi.

Igakuine hooldus ei olnud mingist hetkest enam võimalik, ning küünelakiga saavutada geellaki efekt – noo sellist vaba päeva mul pole. Samuti leidsin alati põhjuse, miks mitte soetada UV lambiga geellaki komplekt koju – see tundus liiga keeruline.

Mulle meeldivad ka hoolitsused millest võib vabalt välja kasvada – näiteks ripsmete koolutamine ja värvimine – need lihtsalt haihtuvad aja jooksul ja ei karju kui uut hooldust vaja on 🙂

Sama on ka küünelakikleebisega. Kui vaja võtan maha, olen ilma lakita; kui vaja on võimalus küünte kujundust kasvõi iga päev uuendada vastavalt riietele või sündmusele. Kui vaja siis tean, et näiteks glitteriga küünelakikleebis kestab vabalt isegi 14 päeva jne. Lisaks meeldib mulle võimalus proovida midagi, mida tavaliselt ei riskiks, mina ei ostaks iial tervet pudelit kollast küünelakki – aga küünelakikleebistega saan seda proovida ja üldjuhul ka meeldivalt üllatuda 🙂 

Ja see vabadus mulle meeldibki – lihtne peale panna, lihtne eemaldada – L I H T N E!

Ja sellest lihtsusest võlutuna ma lõingi stikily küünelakikleebiste brändi.
Täna teen koostööd tootjaga, kellel on küünelakikleebiste tootmisega kogemust juba alates 2010. Tootja on läbinud BSCI sertifitseerimise, saanud ISO9001 kvaliteedi juhtimise sertifikaadi, küünelakikleebised on saanud SGS sertifikaadi ja FDA sertifikaadi ning vastavad igati EU nõuetele.

Minu lemmikstiilid

Viimati lisatud tooted

Shopping Cart
Scroll to Top