Tellimine ja tarne

TELLIMISE INFO

Tooted saadame välja üldjuhul tellimusele järgneval tööpäeval

TASUMINE

Toodete eest saad tasuda läbi enda kodupanga pangalingi, kaardiga (Mastercard, Visa) või pangaülekandega. Pangaülekandega tasumisel saadetakse tooted välja laekumisele järgneval tööpäeval. 

🇪🇪 TARNE EESTISSE –  Stikily küünelakikleebised saadetakse Sulle lähimasse DPD või Smartposti automaati. Pakiautomaati saatmise tasu on 2,69€. Eestisse tellides on Sinu jaoks tasuta tarne ostukorvile alates 35€ 

🇫🇮 TARNE SOOME- Stikily küünelakikleebised saadetakse Sulle lähimasse Posti pakiautomaati. Paki saatmise tasu on 7.70€. Soome tellides on Sinu jaoks tasuta tarne ostukorvile alates 60€! 

🇱🇻 TARNE LÄTTI – Stikily küünelakikleebised saadetakse Sulle lähimasse DPD automaati. Tarne maksumus on 5,25€. Lätti tellides on Sinu jaoks tasuta tarne ostukorvile alates 45€! 

🇱🇹 TARNE LEETU – Stikily küünelakikleebised saadetakse Sulle lähimasse DPD automaati. Tarne maksumus on 6,30€. Leetu tellides on Sinu jaoks tasuta tarne ostukorvile alates 45€! 

 

100% RAHA TAGASI GARANTII - PROOVI JULGELT

30 päeva jooksul tellimuse esitamisest pakume oma klientidele raha tagasi garantiid. Julgeme seda teha sest Stikily küünelakikleebiseid on kasutanud juba päris mitmed naised – ja nad on rahul! Vaata millist tagasisidet on andnud kliendid tagasiside lehelt

Juhul, kui;

  • Sul on raskusi küünelakikleebiste paigaldamisega;
  • Kleebised ei püsi nagu lubatud;
  • Kleebised tulevad ära paar tundi peale paigaldamist 
  • Kleebised hakkavad “mullitama” peale paigaldamist.

Või Sul on hoopis muu mure seoses kleebistega – anna meile teada kiri@stikily.ee. 
 Hea meelega leiame kas lahenduse või kui see siiski ei õnnestu – tagastame tellimuse raha.

Viimati lisatud tooted

Shopping Cart
Scroll to Top