Tasuta tarne alate 35€🥰

Stikily e-poe eesmärk on muuta küünehooldus ja maniküür sama lihtsaks, nagu juustepesu. Kui küünelakikleebised on Eesti naiste seas juba üsna populaarseks saanud, siis nüüd on aeg tutvustada täiesti uut tootekategooriat – geellakikleebised.

Idee on sama, nagu küünelakikleebistelgi. Saadaval on valik valmiskujundustega kleebiseid – mitmevärvilisi, mustriga ja prantsuse maniküüri efektiga. Sarnaselt küünelakikleebistele kleebid kujunduse enda küünele, lõikad üle jääva kleebise kääridega või viilid küüneviiliga maha, asetad 60 sekundiks UV-lambi alla kinnituma ja – valmis! Võid unustada küünehoolduse vähemalt kolmeks nädalaks.

Ka geellakikleebiste eemaldamiseks ei vaja sa midagi erilist. Saad kleebised eemaldada puutiku või näiteks hambaniidiga.

Geellakikleebiste pakist leiad 20 erineva suurusega kleebist, mille seast endale sobiv valida. Lühemate küünte ning väiksema küünepinna puhul saab ühest pakist lausa kaks korda maniküüri teha. Pakis on kaasas ka küüneviil. Geellakikleebised on pakendatud läbipaistmatusse kilesse, kuhu tuleks need ka pärast kasutamist tagasi panna. Nii säilivad geellakikleebised hästi ning saad neid ka aja möödudes kasutada.

Suurimad eelised geellakikleebiste kasutamisel on:

• Vastupidavus isegi kuni neli nädalat. Kui küünelakikleebiste puhul on tavaline küüneotste kulumine, siis geellakikleebiste puhul seda muret ei ole.
• Paigaldamine on lihtne ja geellakikleebised ei vaja pealislakki. Geeli kinnistumiseks vajad vaid UV-lampi, mis on nüüdsest Stikily e-poes ka saadaval.
• Geelidel olevad värvid ja mustrid on erksavärvilised ning ei tuhmu ajas. Sinu küüned on ilusad isegi pärast 3–4 nädalat kandmist.
• NIPP! Kääridega lõigatavat kleebist saad trimmida sobivaks, et kasutada seda varbaküüntel. Nii saad korraga tehtud nii maniküüri kui pediküüri.

Filter

Näitan 1–23 tulemust 45-st

Shopping Cart
Scroll to Top