Tasuta tarne Eestis alates 25€🥰

Küünelakikleebis - Parim asendus küünelakile

Küünelakikleebiste stardikas

31,57

Stikily küünelakikleebiste stardikas on super lahendus nii alustavale kleebiste kasutajale, kui juba staažikale fännile. Suurim eelis Stardika puhul on, et kõik tooted on 25% soodsamad.

Stardikas sisaldab endas kolm komplekti küünelakikleebiseid, ühte pealislakki, küüneviili ja kõik see on pakendatud ilusti Stikily läbipaistvasse kosmeetikakotti. Kotis on tulevikus nii hea kleebiseid hoiustada, sest tänu tugevale läbipaistvale PVC materijalile, leiad sobivad kleebised kiirelt.

Küünelakikleebiste stardikas sisaldab kolm komplekti küünelakikleebiseid. Ise valid milliseid soovid. Iga kleebis on erinevast tootekategooriast, millest meie kliendid enim kleebiseid soetavad. Saad valida kleebise ühevärviliste kleebiste seast, sest klassikaline punane või efektne roosa – ei ole võimalik alt minna. Ühe komplekti saad valida prantsuse maniküüri stiilis. See on ju see, mis tavaliselt koduses maniküüris on nii raske saavutada kuid kleebistega on see imelihtne.  Viimane on glitter, sest nende vastupidavus üllatab sind.

Kategooria:
Küünelakikleebiste stardikas

......

......

......

......

......

Shopping Cart
Vali enda stardikasse sobivad tooted
Küünelakikleebiste stardikas
31,57Loe edasi
Scroll to Top

Kas Sina oled juba liitunud Stikily uudiskirjaga?  Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid pahatahtlikult ja ei ummista Sinu postkasti. Saadame teateid uute toodete kohta, infot kui mõni huvitav kampaania toimub jne. Ja loomulikult tähistame koos Sinuga sünnipäeva 🎉

Liitu Stikily uudiskirjaga

* indicates required
/ ( dd / mm )
Mind huvitavad tooted. Võid valida ka mõlemad.

Hakka püsikliendiks

Lisaks kingime Sulle 10% sooduskupongi esimeseks ostuks!