[Uus toode]Matt küünelakikleebis

Pane end valmis, sest Stikily’s e-poes on nüüd uued tooted, mis panevad Sinu küüned särama – aga mitte läikega! Uued matid küünelakikleebised on lihtsalt nii lahedad! Unustage läikivad kleebised, mis võistlevad päikese säraga. Nüüd on in matt viimistlus, mis ei vaja pealislakki.

Miks see kleebis on nii lahe?

Kasutades matti küünelakikleebist, on see nagu paneksid oma küüntele kuninglikku lillat sametist kaelarätti. Matt kleebis on loodud tähelepanu köitma, pakkudes luksuslikku ja pilkupüüdvat välimust. See on täiuslik viis lisada oma küüntele veidi kuninglikku glamuuri, ilma et peaksid kulutama aega ja vaeva tavalisele maniküürile. Matt kleebis on lihtne ja stiilne viis enda eristamiseks, tuues küünte ilusse uue mõõtme – see on justkui ehtekunst sinu küüntel.

Kuidas paigaldada matte küünelakikleebised?

  1. Puhasta küüned: Puhasta küüned rasust ning tolmust, et kleebis saaks ideaalselt kinnituda.
  2. Vali õiges suuruses kleebis, kui kõhkled kahe suuruse vahel, vali alati väiksem. Vähem on rohkem!
  3. Kleebise eemaldamine aluselt: Nagu salajase sõnumi avamine.
  4. Kleebise paigaldamine: Aseta kleebis küünele ja kinnita.
  5. Viili üleliigne kleebis ja anna küünele lõplik kuju.
  6. Kui tavaliselt on järgmine samm kleebise kestvuse pikendamiseks soovitatud katta see läbipaistva lakiga siis ära seda tee! Läikiv pealislakk eemaldab mati kujunduse ning matt pealislakk muudab kogu kleebise matiks. Testitud 🙂
  7. Valmis!

Ja ongi kõik! Ära unusta, väldi vett kahe tunni jooksul peale paigaldamist.

Veel on oluline, et matte küünelakikleebiseid ei sobi kanda rannapuhkusel! Kuna pealislakki nendele kleebistele ei panda siis päikesekreemiga kokkupuutes muutuvad ilma pealislakita kleebised kleepuvaks.

Küünelakikleebiste tellimine

Kas oled valmis tellima? Stikily.ee eesmärk on pakkuda kiiret ja mugavat teenust. Tavaliselt saadame tooted välja juba tellimusele järgneval tööpäeval. Püsikliendinasäästad koheselt, sest pakume lojaalsuse eest alati soodsaimat hinda1! Soodsam hind on juba püsikliendile juba rakendunud – pole vaja lisakoodi!

Veelgi enam, püsikliendina saad jälgida oma tellimuste ajalugu, anda tagasisidet ostetud toodete kohta, ja olla esimeste seas, kes kuuleb meie eripakkumistest. Meil on ka sünnipäevaüllatusi – veendu, et oled meile edastanud õige kuupäeva, et saaksime sind sellel erilisel päeval meeles pidada.

Ära jäta kasutamata võimalust olla Stikily.ee püsiklient ja nautida kõiki neid eeliseid. Hakka kohe püsikliendiks ja muuda oma küüneilu ostukogemus veelgi paremaks!

Shopping Cart
Scroll to Top