Tasuta tarne alate 35€🥰

Stikily geellakikleebised võitsid Buduaari Ilulemmiku tunnustuse

Stikily.ee on e-pood, mis esimesena Eestis on keskendunud küünelakikleebiste ning geellakikleebiste müügile. Stikily eesmärk on pakkuda salongiväärilist maniküüri kodust lahkumata. E-poes müüdavad kleebised on valmistatud vastavalt, kas päris küünelakist või geellakist ning vahe tavatoodete osas on nende paigaldamine ning kestvus.

Märtsis 2023 tunnustati Stikily geellakikleebised Buduaari Ilulemmiku auhinnaga ning meie saime sellega kinnitust oma kvaliteetse ja innovaatilise toote kohta. Oma ala professionaalidest ja tuntud nägudest koosnev žürii selgitas konkursil osalenute hulgast välja enim võidupunkte saanud ilu- ja tervisetooted ning salongihooldused. Stikilyl on hea meel juba teist aastatu auväärne tunnustus vastu võtta. 

Mis teeb Stikily geellakikleebised eriliseks?

Kaks peamist eelist Stikily geellakikleebiste juures on nende paigaldamise lihtsus ja vastupidavus. Paigaldamiseks pole vaja erinevaid alus- värvi, ega pealislakke ning kinnitumiseks UV-lambi all piisab vaid 60 sekundist. Kleebised püsivad küüntel isegi kuni kolm-neli nädalat ning nende toon püsib erksana kogu kandmise aja.

Suur eelis on kindlasti ka kleebiste keemiavaba ja lihtne eemaldamine, kas soojas õlivannis või hoopiski hambaniidiga. Vaata siit, kuidas geellakikleebiseid lihtsasti eemaldada. 

Kuidas Stikily geellakikleebiseid kasutada?

Stikily geellakikleebiste kasutamine on imelihtne. Parim on, et ajaga muutud paigaldamises üha osavamaks. Kõigepealt leia sobiva kujundusega kleebised Stikily e-poest. Sinu tellitud pakk saadetakse välja üldiselt järgmisel tööpäeval ning see jõuab Sinuni ca 2 tööpäeva jooksul. Geellakikleebiste pakist leiad 20 erineva suurusega kleebist, mille seast endale sobiv valida. Lühemate küünte ning väiksema küünepinna puhul saab ühest pakist lausa kaks korda maniküüri teha. Pakis on kaasas ka küüneviil.

Esimese sammuna karesta hästi õrnalt küünepind, puhasta küüned tolmust ning vali siis sobiva suurusega kleebis. On oluline, et kleebis kinnituks ainult küünele ja mitte küünenahale – sedasi püsib see kõige paremini. Järgmisena lõika küünest üle jääv kleebis kääridega ning viili küünele sobivaks. Viimase sammuna aseta kleebised UV-lambi alla 60 sekundiks, et need kivistuks.

Ongi kõik! Ei ole vaja lisada ekstra alus- ega pealislakki. Kõik paigaldamiseks vajalik on pakis kaasas!

Stikily geellakikleebised on suurepärane valik neile, kes soovivad lihtsat ja vastupidavat maniküüri enda kodus säästes samal ajal nii aega kui raha. Kleebiseid on lihtne peale kanda ning need sobivad ideaalselt kõigile. Stikily geellakikleebised on saadaval laias valikus erinevates kujundustega ja valik suureneb regulaarselt. Buduaari Ilulemmiku tunnustus kinnitab veel kord, et Stikily on kvaliteetne ja usaldusväärne bränd, mille tooteid tasub kindlasti proovida.

Vaata ka minigaleriid Buduaari Ilulemmiku auhinnagalalt 9.03.2023.
Fotod: Maksim Toome

Shopping Cart
Scroll to Top