Tasuta tarne Eestis alates 25€🥰

Stikily 2 sünnipäev!

Stikily kuulutab aprilli enda sünnipäevakuuks, sest just 01.04.2021 oli see päev, kui oma väikese e-poe külastajatele avasime ning küünelakikleebised Eesti turule tõime.

Ainult väike osa ettevõtetest jätkavad toimetamist peale esimest aastat, seega võime oma saavutuste üle üsna uhked olla 😊 Tänaseks on meie tootevalikusse lisandunud ka kleebised varbaküüntele ning väga populaarsed geellakikleebised, mille Eesti naised kiirelt omaks võtsid. Loomulikult valik küünehooldustooted ja meie oma logoga UV-lamp ning kosmeetikott, mille üle me väga uhked oleme. Suur tunnustus on loomulikult ka see, et nii küünelaki- kui ka geellakikleebised on saanud Buduraari Ilulemmiku tunnustuse.

Et nüüd väärikalt oma pidupäeva koos oma klientidega tähistada, on meil päris palju plaanis 😊

  1. Iga tellija saab oma pakiga kaasa loteriipileti, kus kraabid endale soodustuse järgmiseks korraks. Soodustusi on erinevaid: on poekrediiti, on soodusprotsenti. Suurim võimalik kingitus, on lausa 50€ Stikily krediiti. Loteriipileti saavad kõik aprillikuus ostu sooritanud kliendid oma pakiga. Kõik sooduskupongid kehtivad kuni 30.06 – seega on Sul lahedasti aega seda kasutada.
  2. Nii meie Facebooki, kui Instagrami lehel toimub terve aprillikuu jooksul auhinnamängud, kus võid võita Stikily stardika. Tegelikult loosime igal nädalal välja isegi 2 stardikat – ühe Sulle ja ühe Sinu sõbrale, kelle postituses oled ära märkinud. Ja nii kõik järelejäänud aprilli pühapäevad. Loosimised toimuvad 9.04, 16.04, 23.04 ning 30.04 nii Facebookis, kui Instagramis. Auhinna saadame Sulle sobivasse DPD või Smartposti automaati.
  3. Stikily e-poes on kampaania, kus iga 35€ ostuga saad kingituseks tasuta küünelakikleebiste komplekti. Aprillis, meie sünnipäevakuul, saavad kõik ostud, mis suuremad kui 50€ kingitusena kaasa praktilise Stikily kosmeetikakoti.
  4. Kingituseks on ostukorvis Sinu jaoks kasutamiseks valmis 15% sooduskupong, mis kehtib kõigi kleebiste ostmisel. Kasuta julgelt!

Ja nüüd viisaka sünnipäevakülalisena uurid, et mida sünnipäevalapsele kinkida? Mõned soovid on küll 😊 Jaga enda tagasisidet mõnest tootest, hakka meie sobraks Instagramis ja Facebookis. Meie inimeste toetus on suurim kingitus!

Loe veel

Shopping Cart
Vali enda stardikasse sobivad tooted
Scroll to Top

Kas Sina oled juba liitunud Stikily uudiskirjaga?  Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid pahatahtlikult ja ei ummista Sinu postkasti. Saadame teateid uute toodete kohta, infot kui mõni huvitav kampaania toimub jne. Ja loomulikult tähistame koos Sinuga sünnipäeva 🎉

Liitu Stikily uudiskirjaga

* indicates required
/ ( dd / mm )
Mind huvitavad tooted. Võid valida ka mõlemad.

Hakka püsikliendiks

Lisaks kingime Sulle 10% sooduskupongi esimeseks ostuks!