Tasuta tarne alate 35€🥰

Stikily 2 sünnipäev!

Stikily kuulutab aprilli enda sünnipäevakuuks, sest just 01.04.2021 oli see päev, kui oma väikese e-poe külastajatele avasime ning küünelakikleebised Eesti turule tõime.

Ainult väike osa ettevõtetest jätkavad toimetamist peale esimest aastat, seega võime oma saavutuste üle üsna uhked olla 😊 Tänaseks on meie tootevalikusse lisandunud ka kleebised varbaküüntele ning väga populaarsed geellakikleebised, mille Eesti naised kiirelt omaks võtsid. Loomulikult valik küünehooldustooted ja meie oma logoga UV-lamp ning kosmeetikott, mille üle me väga uhked oleme. Suur tunnustus on loomulikult ka see, et nii küünelaki- kui ka geellakikleebised on saanud Buduraari Ilulemmiku tunnustuse.

Et nüüd väärikalt oma pidupäeva koos oma klientidega tähistada, on meil päris palju plaanis 😊

  1. Iga tellija saab oma pakiga kaasa loteriipileti, kus kraabid endale soodustuse järgmiseks korraks. Soodustusi on erinevaid: on poekrediiti, on soodusprotsenti. Suurim võimalik kingitus, on lausa 50€ Stikily krediiti. Loteriipileti saavad kõik aprillikuus ostu sooritanud kliendid oma pakiga. Kõik sooduskupongid kehtivad kuni 30.06 – seega on Sul lahedasti aega seda kasutada.
  2. Nii meie Facebooki, kui Instagrami lehel toimub terve aprillikuu jooksul auhinnamängud, kus võid võita Stikily stardika. Tegelikult loosime igal nädalal välja isegi 2 stardikat – ühe Sulle ja ühe Sinu sõbrale, kelle postituses oled ära märkinud. Ja nii kõik järelejäänud aprilli pühapäevad. Loosimised toimuvad 9.04, 16.04, 23.04 ning 30.04 nii Facebookis, kui Instagramis. Auhinna saadame Sulle sobivasse DPD või Smartposti automaati.
  3. Stikily e-poes on kampaania, kus iga 35€ ostuga saad kingituseks tasuta küünelakikleebiste komplekti. Aprillis, meie sünnipäevakuul, saavad kõik ostud, mis suuremad kui 50€ kingitusena kaasa praktiliseStikily kosmeetikakoti.
  4. Kingituseks on ostukorvisSinu jaoks kasutamiseks valmis 15% sooduskupong, mis kehtib kõigi kleebiste ostmisel. Kasuta julgelt!

Ja nüüd viisaka sünnipäevakülalisena uurid, et mida sünnipäevalapsele kinkida? Mõned soovid on küll 😊 Jaga enda tagasisidet mõnest tootest, hakka meie sobraks Instagramis ja Facebookis. Meie inimeste toetus on suurim kingitus!

Shopping Cart
Scroll to Top