Tasuta tarne Eestis alates 25€🥰

Revolutsioon küünehoolduses – geellakikleebised

Stikily e-poe eesmärk on muuta küünehooldus ja maniküür sama lihtsaks, nagu juustepesu. Kui küünelakikleebised on Eesti naiste seas juba üsna populaarseks saanud, siis nüüd on aeg tutvustada täiesti uut tootekategooriat – geellakikleebised.

Idee on sama, nagu küünelakikleebistelgi. Saadaval on suur valik valmiskujundustega kleebiseid – mitmevärvilisi, mustriga ja prantsuse maniküüri efektiga. Sarnaselt küünelakikleebistele kleebid kujunduse enda küünele, lõikad üle jääva kleebise kääridega või viilid küüneviiliga maha, asetad 60 sekundiks UV-lambi alla kinnituma ja – valmis! Võid unustada küünehoolduse vähemalt kolmeks nädalaks.

Ka geellakikleebiste eemaldamiseks ei vaja sa midagi erilist. Saad kleebised eemaldada puutiku või näiteks hambaniidiga.

Geellakikleebiste pakist leiad 20 erineva suurusega kleebist, mille seast endale sobiv valida. Lühemate küünte ning väiksema küünepinna puhul saab ühest pakist lausa kaks korda maniküüri teha. Pakis on kaasas ka küüneviil. Geellakikleebised on pakendatud läbipaistmatusse kilesse, kuhu tuleks need ka pärast kasutamist tagasi panna. Nii säilivad geellakikleebised hästi ning saad neid ka aja möödudes kasutada.

Suurimad eelised geellakikleebiste kasutamisel on:

• Vastupidavus isegi kuni neli nädalat. Kui küünelakikleebiste puhul on tavaline küüneotste kulumine, siis geellakikleebiste puhul seda muret ei ole.
• Paigaldamine on lihtne ja geellakikleebised ei vaja pealislakki. Geeli kinnistumiseks vajad vaid UV-lampi, mis on nüüdsest Stikily e-poes ka saadaval.
• Geelidel olevad värvid ja mustrid on erksavärvilised ning ei tuhmu ajas. Sinu küüned on ilusad isegi pärast 3–4 nädalat kandmist.
• NIPP! Kääridega lõigatavat kleebist saad trimmida sobivaks, et kasutada seda varbaküüntel. Nii saad korraga tehtud nii maniküüri kui pediküüri.

Valik geellakikleebiseid

100% RAHA TAGASI GARANTII - PROOVI JULGELT

30 päeva jooksul tellimuse esitamisest pakume oma klientidele raha tagasi garantiid. Julgeme seda teha sest Stikily küünelakikleebiseid on kasutanud juba päris mitmed naised – ja nad on rahul! Vaata millist tagasisidet on andnud kliendid tagasiside lehelt

Juhul, kui;

  • Sul on raskusi küünelakikleebiste paigaldamisega;
  • Kleebised ei püsi nagu lubatud;
  • Kleebised tulevad ära paar tundi peale paigaldamist 
  • Kleebised hakkavad “mullitama” peale paigaldamist.

Või Sul on hoopis muu mure seoses kleebistega – anna meile teada kiri@stikily.ee. 
 Hea meelega leiame kas lahenduse või kui see siiski ei õnnestu – tagastame tellimuse raha.

Loe veel

Stikily

Geelküüned vs Stikily kleebitav küünelakk

Geelküüned on täna selgelt üks enim tarbitud iluteenuseid naistel. See mugav, muudab küünepinna tugevaks ning võimaldab mitmeks nädalaks unustada küünehoolduse. Ometi tänu mehaanilisele (küll minimaalsele) kahjustamisele, ja aja- ning rahakulule, mis hoolduseks kulub, otsivad palju

Loe edasi »
Küünelakk

Küünelakk vs Stikily küünelakikleebis

Avad küünelakipudeli … hais lööb silmad märjaks. Lakid küüned… jälle sama tooni küünelakk…Küüned lakitud, möödas on 15 minutit ja kohvipausiks tassi võttes tekitab tassisang kuivamata lakile jälje ….Ja kolme päeva pärast on see vaev juba

Loe edasi »
Shopping Cart
Vali enda stardikasse sobivad tooted
Scroll to Top

Kas Sina oled juba liitunud Stikily uudiskirjaga?  Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid pahatahtlikult ja ei ummista Sinu postkasti. Saadame teateid uute toodete kohta, infot kui mõni huvitav kampaania toimub jne. Ja loomulikult tähistame koos Sinuga sünnipäeva 🎉

Liitu Stikily uudiskirjaga

* indicates required
/ ( dd / mm )
Mind huvitavad tooted. Võid valida ka mõlemad.

Hakka püsikliendiks

Lisaks kingime Sulle 10% sooduskupongi esimeseks ostuks!