Tasuta tarne alate 35€🥰

Maniküür kahe kleebisega korraga muudab küünekuntsimaailma lõputuks

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas lisada oma küüntele veelgi rohkem sära ja isikupära?

Kuigi Stikily e-poes on saadaval umbes 100 erinevat küünelakikleebise kujundust, tahaks ju ikka vahel veel midagi hoopis erilist. Kes ütles, et pead piirduma ainult ühe küünelakikleebisega? Võimalus kahte kleebist korraga kasutada annab sulle täiesti uue taseme, et oma küüsi personaliseerida ja olla tõeliselt ainulaadne. Põnev, eks? Näitame Sulle võimalust kasutada korraga kahte kleebist!

Kuidas valida kleebiseid, mida omavahel kombineerida?

Stikily.ee-s küünelakikleebiste valikus on läbipaistvad kleebised, mis pakuvad rohkem võimalusi ainulaadseteks disainideks. Läbipaistvaid kleebiseid saab kanda nii eraldiseisvalt kui ka paigaldatuna teisele küünelakikleebisele, geellakikleebisele, küünelakile, geellakile … nimekiri on lõputu. Tulemuseks huvitavad visuaalsed efektid. Hea tava on paigaldada läbipaistvad kleebised ühevärvilisele kleebisele, et mustrid tõeliselt esile tuleksid.

Läbipaistvad kleebised leiad Stikily.ee-st siit. Tunned kleebised ära sest eelvaatepildid on beezil taustal.

Kuidas kahte kleebist paigaldada

Mõte kahe kleebise kasutamisest võib tunduda alguses keeruline. See ei ole nii!

 1. Vali kleebised, mida soovid kasutada:
  Vali kaks erinevat kleebist, mis sobivad Sinu tujuga, riietusega või mis mingil muul põhjusel Sulle meeldib.
 2. Puhasta küüned:
  Enne kleebiste paigaldamist veendu, et Sinu küüned on puhtad ja kuivad. Kindluse mõttes puhasta küüned küünelakieemaldiga.
 3. Kleebi esimene kleebis:
  See on nii öelda aluseks. Alusta kleebise kleepimisega küüne alaosast. Kinnita kleebis korralikult sõrmega ning veendu, et kleebis on ilusti küünele kinni jäänud. Lõika kääridega võimalikult küüneotstest.
 4. Kleebi teine kleebis esimese peale:
  Kleebi teine kleebis sarnaselt esimesele kleebisele. Veendu, et teine kleebis on ka ilusti kinni ning samuti lõika siis kääridega.
 5. Viili kleebised ja anna küünele kuju: Viili mõlemad kleebised ettevaatlikul sama suunas tõmmetega.
 6. Kata läbipaistva pealislakiga:
  See pole kohustuslik, kuid kindlasti pikendab Sinu maniküüri eluiga. Stikily epoest on samuti pealislakke müügil – leiad need siit.

Pea meeles- peale kleebiste paigaldamist väldi veeprotseduure ca 2 tundi. Nagu ikka – kätepesu on OK aga nõudepesu võiks oodata.

Vaata galeriid, millised on tulemused kasutamaks kahte küünelakikleebist korraga.

Nüüd on aeg sukelduda Stikily.ee maailma ja alustada kahe kleebise seiklust. Jääme põnevusega ootama, milliseid lahedaid kombinatsioone luuakse!
Ära unusta meid oma loomingu jagamisel! Kasuta teemaviidet #stikily või märgi meie instagrami profiil. Sinu disain võib inspireerida teisi ja saada osa meie Stikily kogukonnast!

Shopping Cart
Scroll to Top

Hakka Stikily.ee püsikliendiks

Lisaks kingime Sulle 10% sooduskupongi esimeseks ostuks!