Tasuta tarne alate 35€🥰

Kümme ägedat küünelakikleebist, mis panevad su koolilõpupeol säravalt silma paistma!


Hei, koolilõpetaja! Või mitte ainult?! Hei, kõik kellel peagi saabumas koolilõpupidu – nii lõpetaja või külalisena.

Tõenäoliselt oled praeguseks juba mõelnud, millise kleidi või ülikonna selga paned ja millise soengu teed. Aga kas oled mõelnud, mida teha oma küüntega? Kui ei, siis pole hullu! Stikily küünelakikleebised on siin, et päästa su päev – või õigemini, su lõpupidu!

1. Lilli ja Lelii – läbipaistvad, et su küüned saaksid olla samal ajal nii tagasihoidlikud kui ka stiilsed. Ei suutnud top-i valida ainult ühte neist
2. Eve – nahavärvi node toon, sest kes ei armastaks head nude-tooni?
3. Mai – moodne foil, mis paneb su küüned särama nagu diskokera.
4. Angelica – roosa ja stiilne, sest roosa on alati hea mõte.
5. Sirja – Tagasihoidlik, samas piisavalt eriline.
6. Ingel – valge kleebis, mis sobib igale noorele. Inglid lendavad, eks?
7. Linda Lii – lilleline kleebis, kahtlemata üks populaarseimaid kujundusi. Kes ei armastaks lilli?
8. Merilin – see effektne kujundus muudab sind väljapaistvaks. Ainult julgetele tüdrukutele.
9. Kelli – ilus roosa, sest roosa on lihtsalt nii armas, et seda tuleb mainida kaks korda.
10. Petra – ombre glitter, sest sära on alati moes.

Aga nüüd sa mõtled, kuidas küünelakikleebiseid paigaldada? Pole hullu! Stikily küünelakikleebised on lihtne paigaldada. Kõigepealt puhasta küüned rasust, lihtsalt pestes käed. Seejärel vali sobiva suurusega kleebis. Kui kahtled kahe suuruse vahel, vali alati väiksem. Aseta kleebis küünele ja vajuta tugevalt. Lõika ära üleliigne kleebis ja viili ülejäägid maha. Ja ongi valmis! Ainult üks asi – väldi veega kokkupuudet vähemalt 2 tunni jooksul pärast paigaldamist.

Kui on aeg pidu lõpetada ja kleebised eemaldada, on ka see lihtne. Saad kasutada, kas küüneõli või küünelakieemaldajat. Kui kasutad õli, siis pane seda küünejuurele, lase mõjuda ja hakka siis puidust tikuga kleebist lahti lükkama. Kui kasutad küünelakieemaldajat, siis niisuta vatipadi küünelakieemaldajaga, aseta küünele ja lase mõjuda. Küünelakikleebise eemaldamisel on oluline, et sa ei tõmbaks kleebist lihtsalt küünelt maha, kuna see võib küüne pinda kahjustada.

Ja nüüd, kui oled ise meisterdanud endale salongiväärilised küüned oma kodus, oled sa valmis hiilgama koolilõpupeol! Stikily küünelakikleebiste võlu peitubki nende lihtsuses: paigaldus on lihtne, nad püsivad kaunina kuni kümme päev. Nende eemaldamine ei nõua küünte piinamist kemikaalidega. Pole vahet, kas sul on lühikesed või pikad küüned, kas sa oled roosa või nude tooni fänn, Stikily küünelakikleebistega saad sa olla kindel, et su küüned on alati täiuslikud.

Kui ikka veel mõtled, kas küünelakikleebised on sinu jaoks, siis mõtle nii: sa võid kulutada tunde salongis, maksta kõrget hinda maniküüri eest, mis võib mõne päeva pärast ära kuluda… või sa võid lihtsalt kleepida peale Stikily küünelakikleebised ja olla valmis peoks minutitega. Valik on sinu!

Muide, kõik need kleebised on meie püsiklientidele kuni juunikuu lõpuni saadaval 25% soodsamalt. Sul pole vaja teha muud, kui logida sisse enda kasutajanimega ning soodustus ongi juba rakendunud! Ole kiire – sedasi on valik suurem. Kui sa veel ei ole meie püsiklient saad liituda siit.

Nüüd mine ja naudi koolilõpupeo ettevalmistusi – ja ära unusta, et su küüned saavad olla sama säravad kui sinu tulevik!

Shopping Cart
Scroll to Top

Hakka Stikily.ee püsikliendiks

Lisaks kingime Sulle 10% sooduskupongi esimeseks ostuks!