Tasuta tarne Eestis alates 25€🥰

Kodune geellakk, mida on lihtne paigaldada ja mis tõepoolest on vastupidav!

Küünelakikleebised jõudsid Eesti turule ning võitsid oma lihtsusega Eesti naiste südamed. Mõni aeg tagasi lisandusid Stikily e-poodi ka geellakikleebised. Geellakikleebised ongi nagu kodune geellakk. Idee poolest sarnased küünelakikleebistele, kuid vastupidavamad ja jätavad küüned veel rohkem geellakitud muljega. Tegemist ongi geellakiga, lihtsalt sinu jaoks juba valmis kujundatud, jääb ainult peale kleepimise vaev.

Kodune geellakk ehk geellakikleebis ja selle 5 suurimat eelist.

  1. Sama lihtne paigaldada nagu küünelakikleebiseid. Tegelikult isegi vist veidi lihtsam, sest geellakikleebised on oma olemuselt pisut tugevamad, samas vetruvad ja kinnituvad küünele lihtsasti.
  2. Need kestavad! On küünelakikleebiste kandjaid, kellel üks komplekt püsib küüntel isegi 3,5 nädalat… Ma ei tea kuidas 😀 Vastupidavus oleneb kindlasti nii elustiilist, kui ka kleebisest endast. Minul kipub ikka umbes 7 päeval küüneotsad ära kuluma. Geellakikleebistega seda muret pole! Kleebid paika, kinnitad UV lambi all ja nii ta küünel püsib. Ainus, mis nädalate pikkuse kandmise reedab on väljakasv.
    Olen saanud tagasisidet, et juuksed kipuvad mingil hetkel küüne otstesse kinni jääma. Selle vastu aitab, kui paigaldamisel küüneotsad puutikuga kinni vajutada. Kui arvad, et on vajutatud, vajuta veel kaks-kolm korda.
  3. Geellakikleebiste värvid püsivad erksad, kogu kandmise aja. Geellakikleebis on valmistatud samadest materjalidest nagu geellakk.
  4. Ei vaja pealislakki. Geellakikleebiste kinnitamiseks on vaja 60 sekundit UV lambi all. Kui mõelda siis tavaliselt kodune geellakkimine vajab aluslakki, värvilakki, pealislakki, pirmerit… veel midagi? Nii palju kihte, mis kõik aega ka UV lambi all nõuavad. Ikka tõeline mässamine. Geellakikleebistega on lihtne: kleebid, viilid, kinnitad ja valmis!
  5. Eemaldamine on imelihtne. Tootjapoolne soovitus on sarnaselt küünelakikleebistele leotada küüsi soojas vees, et liim muutuks pehmeks ning siis puutikuga kleebis lahti lükata. Minu jaoks on lihtsaim viis hambaniidiga küüs lihtsalt maha tõmmata. Ja see kahjustab oluliselt vähem küünepinda :). Geellaki eemaldamisega võrreldes on see ka lihtsam, ei mingit leotamist ega viilimist.

Loodan, et suutsin Sinus huvi tekitada ja oled valmis testima uue ajastu kodust geellakikomplekti. Oma lemmikkujunduse saad valida epoest.

Kui oled alles päris algaja ning Sul ei ole veel UV-lampi, siis soovitan alustada geellakikleebiste stardikast. See sisaldab Sinu valitud 2 komplekti geellakikleebiseid, UV-lampi, ning kõik on pakendatud praktilisse Stikily kosmeetikakotti. Stardikas tuleb lausa 25% soodsam, kui eraldi ostes niiet saad justkui UV-lambi tasuta kaasa.

Loe veel

Küünelakk

Küünelakk vs Stikily küünelakikleebis

Avad küünelakipudeli … hais lööb silmad märjaks. Lakid küüned… jälle sama tooni küünelakk…Küüned lakitud, möödas on 15 minutit ja kohvipausiks tassi võttes tekitab tassisang kuivamata lakile jälje ….Ja kolme päeva pärast on see vaev juba

Loe edasi »
Shopping Cart
Vali enda stardikasse sobivad tooted
Scroll to Top

Kas Sina oled juba liitunud Stikily uudiskirjaga?  Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid pahatahtlikult ja ei ummista Sinu postkasti. Saadame teateid uute toodete kohta, infot kui mõni huvitav kampaania toimub jne. Ja loomulikult tähistame koos Sinuga sünnipäeva 🎉

Liitu Stikily uudiskirjaga

* indicates required
/ ( dd / mm )
Mind huvitavad tooted. Võid valida ka mõlemad.

Hakka püsikliendiks

Lisaks kingime Sulle 10% sooduskupongi esimeseks ostuks!