Tasuta tarne Eestis alates 25€🥰

Küünelakikleebis - Parim asendus küünelakile

Geelküüned vs Stikily kleebitav küünelakk

Geelküüned on täna selgelt üks enim tarbitud iluteenuseid naistel. See mugav, muudab küünepinna tugevaks ning võimaldab mitmeks nädalaks unustada küünehoolduse. Ometi tänu mehaanilisele (küll minimaalsele) kahjustamisele, ja aja- ning rahakulule, mis hoolduseks kulub, otsivad palju naised alternatiivi. Ühe alternatiivina pakume välja ka kleebitava küünelaki Stikily.

Stikily küünelakikleebised on valmistatud tavalisest küünelakist ja küüntele lihtsasti kleebitavad. Paigaldamine on imelihtne, vaja on ainult küüneviili ja veidi keskendumist! Puudub vajadus aluslaki, UV/LED lambi vms pigem raskesti kättesaadavale abivahendile. Järgnevalt toome välja nii Stikily kleebiste, kui ka geellaki plussid ja miinused.

Geelküüned

– Paigaldus 2,5 tundi
Paigalduse hind al 45€
– Hoolduse kestvus 2,5 tundi
– Hoolduse hind al 30€
Geelküünte paigaldus ja hooldus võtab aega ca 2,5 tundi ühes kuus. Sinna sisse saab arvestada veel salongi minemise ja tulemise aega. Kui ühes aastas on 52 nädalat ning hoolduses käiakse iga 4 nädala tagant, teeb see kokku 13 hooldust ja 32,5 tundi hooldusele kuluvat aega. See on enam kui terve päev!
Lisaks ei saa ka arvestamata jätta ka rahalist poolt. Aastas ca 13 hooldust maksab umbes 390€. Selle raha eest saab hästi planeerides lennupileti või isegi mitu.
– Üks küünekujundus ühes kuus – Kui oled hoolduses käinud, küünele on tehtud kujundus siis pead sellega olema kuni järgmise hoolduseni. Tekib väljakasv, osad küüned võivad katki minna
– Vajalik oma küüne mehaaniline karestamine – enne geeli paigaldamist karestatakse küünt, et geel paremini haakuks. Mehaaniline karestamine on küll minimaalne, kuid seda regulaarselt tehes kahjustab kindlasti oma küünt.
– Peale eemaldamist oma küüs nõrk, kuni kahjustatud osa väljakasvuni – õnneks on meie küüned loodud välja kasvama ja üldiselt kõik kahjustused kaovad aja jooksul. Vahetult peale geelküünte eemaldamist aga on küüned nõrgad nagu paberid ning murduvad kindlasti tihti.
+ 3-4 nädalat hooldusvabad küüned – noo see on hea. Tavaliselt on geelküüned tugevad ja peavad vastu tõesti ca 3-4 nädalat. Sina ei pea tegema muud kui käsi kreemitama.
+ Palju erinevaid kujundusi – geelküünte suur eelis on kindlasti ka kujunduste mitmekesisus. Saad valida naturaalse ühevärvilised küüned, prantsuse maniküüri kui ka reljeefsed, kivikeste ja muude lisadega küüned.
+ Võimalus küünekuju muuta – geelküünte eelis on kindlasti ka võimalus küünt “ehitada”. Küüne kuju muutmine annab võimaluse küüsi muuta pikemaks, ühtlustada kuju.

Geelküüntele tekib alternatiive. Üheks on näiteks geellakk, strip-off lakk kui ka Stikily küünelakikleebised.

Stikily kleebitav küünelakk

+ Paigaldus 20 minutit
+ Paigalduse hind 6.90€
+ Hooldus 30 minutit
+ Hoolduse hind 6.90€

+ Hooldus ei ole kohustuslik
Stikily küünelakikleebised on soodne ja kiire asendus geelküüntele. Hooldust on vaja teha tihedamini kui geelküüntel, aga saad sellega hakkama kodus või mis iganes asukohas – ehk ajaline kokkuhoid on juba minemisel ja tulemisel. Keskmiselt kasutab iga naine ühes kuus 2 komplekti kleebiseid, mis teeb rahaliseks kuluks 165,6€. Ajaliselt kulub 2 x kuus kleebiste hooldusele ühes aastas 12 tundi. Hooldus sisaldab endas nii vana kleebise eemaldamist, kui ka uue paigaldamist. Samas on võimalus kleebiseid üldse mitte panna – ehk siis järgmine hooldus ei ole kohustuslik.
+ oma küüne mehaaniline kahjustamine ei ole vajalik – kleebised paigaldad otse oma küünele ning oma küüne karestamine ei ole vajalik. Vajalik on puhastada küüs rasust ja mustusest ning selle jaoks sobib tavaline küünelakieemaldi imehästi, millega küüned lihtsalt puhastad.
+ Kleebiste eemaldamine ei kahjusta küünt – kleebiseid saab eemaldada õliga ja/või soojas. Minu lemmikviis on järgmine: panen õli sooja vette ning leotan küüsi selles ca 10 minutit. Soe vesi ja õli muudavad küünekleebise all oleva liimi pehmeks ja puidust tikuga veidi kaasa aidates tulevad need lihtsasti ära. Peale vanni lükkan küünenahad tagasi ja ongi kodune maniküür tehtud. Õlisid olen kasutanud nii oliiviõli, küüneõli kui ka tavalist rapsiõli 🙈 kõik toimivad ja ühtegi nimetatust ma ei oskaks eelistada.
+ Palju erinevaid kujundusi – Stikily epoes on saadaval keskmiselt 100 erinevat kujundust. On kujundusi näiteks sõbrapäevajõulude– kui ka halloweeni teemalisi. On aga ka saadaval sellised klassikalised ühevärvilised kui ka näiteks prantsuse maniküüri kleebiseid.
– Hooldus tihedamini, kui geelküüntel – kleebised kestavad ca 10-14 päeva ja see nõuab tihedamat hooldust. Kui arvestada, et ühele hooldusele kulub ca 30 minutit ja ühes kuus on keskmiselt 2 hooldust (kokku siis 1 tund hooldust kuus), oled Stikily kleebistega ikka ajaliselt 1,5 tunniga võidus.
– Paigaldamine võib olla algul keeruline – annan endast kõik, et kleebiste paigaldamine oleks esimesest sammust võimalikult kerge. Nagu iga asjaga, nõuab ka see harjutamist. Kui Sul paigaldamine ikka on väga raske, võta minuga ühendust – leiame lahenduse.
– Kleebised hakkavad “mullitama” – võib tekkida olukord, kus peale paigaldamist on kõik ilus, kuid paari päeva möödudes tekivad kleebistele mullid. Tavaliselt on selle põhjuseks korralikult puhastamata küüned. Meie keha loomulik rasu on ka küüntel. Osadel inimestel rohkem, teistel vähem. Kui rasu ei eemaldata, näiteks tavalise küünelakieemaldiga, võibki see rasu kleebised mullitama ajada. Lisaks võib mullitamist põhjustada ka liiga varajane veega kokkupuude. 2 tundi peale paigaldamist võiks näiteks nõudepesust hoiduda. Mullitamist võib tekitada liiga kiire kuumaga kokkupuude – näiteks föönitamine. Peale paigaldamist ca 2 tundi lase liimil nn kivistuda.

Kokkuvõtteks võib öelda, et nii ajaliselt, kui ka rahaliselt on Stikily kleebised soodsamad. Jah nii tugevad need pole, ei võimalda küünekuju ehitamist kui geelküüned, kuid vabadus valida, kas üldse paigaldada kleebiseid, kaalub kohustuse vähemalt minu jaoks üle. Stikily kleebiseid on saadaval siin samas epoes. Saada on enam kui 100 kujundust nii sõrmeküüntele, kui varvastele. Tarne on kiire – saadame tellimused välja tavaliselt järgmisel tööpäeval ja Sinu jaoks rakendub tasuta tarne ostukorvile alates 25€. Kuna oleme veendunud oma toote headuses, siis pakume tootele ka 100% raha tagasi garantiid.

100% RAHA TAGASI GARANTII - PROOVI JULGELT

30 päeva jooksul tellimuse esitamisest pakume oma klientidele raha tagasi garantiid. Julgeme seda teha sest Stikily küünelakikleebiseid on kasutanud juba päris mitmed naised – ja nad on rahul! Vaata millist tagasisidet on andnud kliendid tagasiside lehelt

Juhul, kui;

  • Sul on raskusi küünelakikleebiste paigaldamisega;
  • Kleebised ei püsi nagu lubatud;
  • Kleebised tulevad ära paar tundi peale paigaldamist 
  • Kleebised hakkavad “mullitama” peale paigaldamist.

Või Sul on hoopis muu mure seoses kleebistega – anna meile teada kiri@stikily.ee. 
 Hea meelega leiame kas lahenduse või kui see siiski ei õnnestu – tagastame tellimuse raha.

Loe veel

Meedias

Lõbus ja keemiavaba maniküüri mäng Stikily kleebistega

Taaskord koostöös Buduaari saate ning Reet Härmatiga näitasime, kui lihtne on koduste vahenditega vastupidav maniküür teha. Saates näitas külaline, kuidas lisaks paigaldamisele ka küünelakikleebiseid eeemaldada. See on lihtne, keemiavaba ja mugav vaheldus tavalisele küünelakile. Saates

Loe edasi »
Meedias

Lõbus maniküür Stikily kleebistega

Stikily brändilooja ning omanik Riin näitas Buduaari saates, kui lihtne on maniküür Stikily kleebistega ja kodust, ilma lisavahenditega. Tegin maniküüri Reet Härmatile, kellel reis tulemas, ning vajas vastupidavat lahendust selleks perioodiks. Valisime talle glitteriga Veera

Loe edasi »
Shopping Cart
Scroll to Top

Hakka püsikliendiks

Lisaks kingime Sulle 10% sooduskupongi esimeseks ostuks!