Tasuta tarne Eestis alates 25€🥰

5 populaarsemat valget lumevärvi küünelakikleebiseid             

Viimastel päevadel on juba päris talve tunne tekkinud tänu maha sadanud lumele. Isegi jõulutunne tekib … aga pisut vara veel, käes ju alles november.

Inspireerituna lumest, kogusin kokku 5 populaarseimat lumevärvi kleebisekomplekti, mis siia eeljõuluaega imeliselt sobivad. Valgega maniküüris on midagi erilist, midagi puhast ja üldiselt on valgel põhjal kujundused elegantsed ning sobivad kõigega. Lihtne valge maniküür näeb välja šikk.

Ilva on nagu tõeline daam. Läbipaistev kujundus, milles küüneääres olevad kristallid muudavad selle tõeliselt kauniks. Saad kasutada iseseisvana, kui ka mõne tooni aluseks.

Kaisa on Stikily üks populaarseimad kujundusi ning alati lattu saabudes, müüakse see kiirelt ka tühjaks. Ta on kaunistanud pruudi küüsi tema pulmapäeval, kui pakkunud silmailu argipäevadesse. Kaisa talvel on nagu lumelill, mis aknale imelisi ja kordumatuid õisi loob.

Katriin – oi see on meie lemmik. Katriini kleebistekomplektis on kõike mida vaja! On elegantset prantsuse maniküüri, efektseid kujundeid ning ühevärvilisi kleebiseid. Iga naine ja tema küüned on erilised, nii et kunagi ei tea, kes mis suuruses kleebist millisel sõrmel kannab. Seega tulemus on enamasti ootamatu ja eriline.

Elsa – eelmise talve üks populaarseimad kujundusi ja põhjendatult! Nimi ju ütleb juba päris palju – tegemist ongi läbipaistva prantsuse maniküüri stiilis lumehelbe kujundusega. Kui Sina oled see, kes on oodanud lund mäele minekuks või suuskade alla panekuks, siis see kleebisekujundus on täpselt Sinu jaoks.

Kui aga soovid üleni valgeid küüsi? Minu jaoks oli seda küünelakkidega võimatu saavutada. Kas oli valge toon läbikumav, et ta ei jäänud ikka piisavalt valge. Või jäi lakki peale kandes sinna sisse pintsli muster, sest alati millegipärast on valge küünelakk liiga paks. On see ainult minu mure?! Õnneks on olemas Ingel! Jah küünelakikleebis nimega Ingel, sest see ongi ühevärviline valge kleebis. Saad seda kasutada eraldiseisvana, kui ka aluseks mõnele läbipaistvale kleebisele.

Kes aga pisut ikka jõulutunde poole soovib liikuda siis nende jaoks on lattu saabunud Ieva kleebised. Kuldse-valge-glitteri värvides kleebis laseb vaikselt jõuluhõngul hinge pugeda, samas on oma olemuselt täiesti jõuludest eraldi.

Siin on mõned mõtted valgete küünelakikleebiste kohta. Loodan, et leiad ka enda jaoks midagi. Tegelikkuses on tootevalikus veel erinevaid kleebiseid. Vaata lihtsalt siia 

Lihtne paigaldamine

Stikilyküünelakikleebiseid on väga lihtne, paigaldada ning sellega saab hakkama igaüks! Unusta pikk laki kuivamise aeg - see kõik on nüüd möödas!

Eriline kujundus - nagu Sina

Stikily.ee e-poe tootevalikus on palju erinevaid küünelakikleebiseid - valikus nii ühevärvilised, glitteriga, prantsuse maniküür, hooajaline jne... Igaüks leiab endale sobiva!

Kestab kuni 14 päeva

Küünelakikleebis kestab kuni 14 päeva. Kiire elutempo juures pole parimat, kui hooldusvabad vastupidavad küüned.

Tasuta tarne alates 25€

Toimetame küünelakikleebised kohale kiirelt- üldiselt saadame tooted välja järgmisel tööpäeval. Sinu jaoks on tarne TASUTA kui ostukorvi väärtus on suurem kui 25€

Loe veel

Kampaania

Kingituseks kleebisekomplekt!

Stikily kliendid on lahedad, pole kahtlustki. Nüüd on aeg tagasi anda ning meie kord kingitusi teha. Kuni mai lõpuni saavad kõik kliendid kingituseks tasuta kleebisekomplekti ja seda omal valikul! Midagi keerulist pole, lisa ostukorvi 5

Loe edasi »
Meedias

Lõbus ja keemiavaba maniküüri mäng Stikily kleebistega

Taaskord koostöös Buduaari saate ning Reet Härmatiga näitasime, kui lihtne on koduste vahenditega vastupidav maniküür teha. Saates näitas külaline, kuidas lisaks paigaldamisele ka küünelakikleebiseid eeemaldada. See on lihtne, keemiavaba ja mugav vaheldus tavalisele küünelakile. Saates

Loe edasi »
Shopping Cart
Vali enda stardikasse sobivad tooted
Scroll to Top

Kas Sina oled juba liitunud Stikily uudiskirjaga?  Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid pahatahtlikult ja ei ummista Sinu postkasti. Saadame teateid uute toodete kohta, infot kui mõni huvitav kampaania toimub jne. Ja loomulikult tähistame koos Sinuga sünnipäeva 🎉

Liitu Stikily uudiskirjaga

* indicates required
/ ( dd / mm )
Mind huvitavad tooted. Võid valida ka mõlemad.

Hakka püsikliendiks

Lisaks kingime Sulle 10% sooduskupongi esimeseks ostuks!